Touch Leren Knebeltrens 145mm
€89
Beschrijving
Informatie
| SKU | BL1145-145 |
|---|---|
| GTIN | 7350184001670 |
| Categorieën | Kneveltrens |
| Kleur | Bruin |
| Maat | 145 |
| Zijstukken | Knebeltrens |
| Mondstuk | Recht |
| Materiaal | Leren |
| Volwang Lengte | 155 mm |
| Dikte | 16 mm |
| Ringmaat | 45 mm |
| Serie | Touch |

