Touch Leren D-Trens 145mm
€82
Beschrijving
D-vormige ringen die plat tegen de wangen liggen. Kan niet door de mond getrokken worden. De vlakke zijde helpt paarden die over de schouder uitvallen. Betrouwbare allrounder.
Geen schanierpunten. Gelijkmatige druk over de hele tong. Geen notenkrakereffect, raakt het gehemelte niet. Kan sterk aanvoelen omdat het hele mondstuk tegelijk inwerkt. Voor paarden die stabiele druk nodig hebben.
Metalen kern omwikkeld met leer. Zacht, warm, dempt druk. Na elk gebruik afspoelen, indien nodig inoliën.
Informatie
| SKU | BL1057-145 |
|---|---|
| GTIN | 7350184000840 |
| Categorieën | D-Trens |
| Kleur | Bruin |
| Maat | 145 |
| Zijstukken | D-Trens |
| Mondstuk | Recht |
| Materiaal | Leren |
| Dikte | 16 mm |
| Ringmaat | 70 mm |
| D-Ring Maat | 70x80 mm |
| Serie | Touch |
| Gewicht | 325 g |

