Limited Sweet iron D-Trens 145mm
€75
Beschrijving
D-vormige ringen die plat tegen de wangen liggen. Kan niet door de mond getrokken worden. De vlakke zijde helpt paarden die over de schouder uitvallen. Betrouwbare allrounder.
Cilindrische, dikkere vorm die makkelijk in de mond rolt. Mildere inwerking doordat druk over groter oppervlak verdeeld wordt. Stimuleert kauwen en speekselproductie. Voor paarden die graag met het bit spelen.
Geeft een zoete smaak die kauwen en speekselproductie stimuleert. Het oppervlak wordt blauwzwart, dat is normaal. Na gebruik afvegen, droog bewaren.
Informatie
| SKU | BL1029-145 |
|---|---|
| GTIN | 7350184000406 |
| Categorieën | D-Trens |
| Kleur | Zilver |
| Maat | 145 |
| Zijstukken | D-Trens |
| Mondstuk | Barrel |
| Materiaal | Sweet iron |
| Dikte | 14 mm |
| Ringmaat | 60 mm |
| D-Ring Maat | 60x85 mm |
| Serie | Limited |
| Gewicht | 286 g |

