Limited Sweet iron Bustrens 145mm
€75
Beschrijving
Vaste, ovale overgangen tussen ringen en mondstuk. Geen risico op knijpen. Ligt rustig zonder te draaien. Gelijkmatig en voorspelbaar contact. Populair bij gevoelige paarden.
Cilindrische, dikkere vorm die makkelijk in de mond rolt. Mildere inwerking doordat druk over groter oppervlak verdeeld wordt. Stimuleert kauwen en speekselproductie. Voor paarden die graag met het bit spelen.
Geeft een zoete smaak die kauwen en speekselproductie stimuleert. Het oppervlak wordt blauwzwart, dat is normaal. Na gebruik afvegen, droog bewaren.
Informatie
| SKU | BL1030-145 |
|---|---|
| GTIN | 7350184000420 |
| Categorieën | Bustrens |
| Kleur | Zilver |
| Maat | 145 |
| Zijstukken | Bustrens |
| Mondstuk | Barrel |
| Materiaal | Sweet iron |
| Dikte | 14 mm |
| Ringmaat | 65 mm |
| Serie | Limited |
| Gewicht | 284 g |

