Zandy Rubber Beval 145mm
€39
Beschrijving
Gehoekte ring die licht hefboomeffect geeft. Goede tussenstap als een trens niet genoeg is maar een pelham overdreven voelt. De ring kan op verschillende posities bevestigd worden.
Recht mondstuk dat meebuigt zonder vast schanierpunt. Gelijkmatige druk zonder notenkrakereffect. Past zich individueel aan. Voor paarden met een laag gehemelte of gevoelige tong.
Zacht en flexibel, een van de mildste opties. Dempt druk. Neemt meer ruimte in de mond in.
Informatie
| SKU | BL1014-145 |
|---|---|
| Categorieën | Watertrens |
| Maat | 145 |
| Zijstukken | Beval |
| Mondstuk | Recht buigzaam |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte | 20 mm |
| Ringmaat | 65 mm |
| Serie | Zandy |
| Gewicht | 220 g |


