Totilas Titanium Baucher 145mm
€89
Beschrijving
Vaste bovenarm die aan het wangstuk bevestigd wordt. Het bit hangt stabiel met lichte druk naar boven. Geen hefboomwerking ondanks de arm. Rustig, stabiel contact voor paarden die rust in de mond willen.
Twee schanierpunten met middenstuk verdelen de druk gelijkmatiger. Raakt het gehemelte niet. Milder dan enkel gebroken, onafhankelijke inwerking per zijde. Voor paarden met een laag gehemelte, dikke tong of gevoelige mond.
Extreem licht en sterk. Hypoallergeen en smaakneutraal. Volledig corrosiebestendig. Voor paarden met nikkelallergie of die een licht bit prefereren.
Informatie
| SKU | BL1190-145 |
|---|---|
| GTIN | 7350184001373 |
| Categorieën | Baucher |
| Maat | 145 |
| Zijstukken | Baucher |
| Mondstuk | Dubbelgebroken |
| Materiaal | Titanium |
| Dikte | 12 mm |
| Bovenste Schachtmaat | 60 mm |
| Ringmaat | 50 mm |
| Serie | Totilas |

