Tornado Roestvrij staal Watertrens 125mm
€45
Beschrijving
De ringen bewegen vrij door het mondstuk. Stimuleert kauwen en speekselproductie. Het paard kan niet zo makkelijk op het bit leunen. Het meest voorkomende bittype. Kan knijpen in de mondhoeken als het bit te breed is.
Twee schanierpunten met middenstuk verdelen de druk gelijkmatiger. Raakt het gehemelte niet. Milder dan enkel gebroken, onafhankelijke inwerking per zijde. Voor paarden met een laag gehemelte, dikke tong of gevoelige mond.
Duurzaam, hygiënisch, smaakneutraal. Werkt voor alle paarden.
Informatie
| SKU | BL1073-125 |
|---|---|
| GTIN | 7350184000789 |
| Categorieën | Watertrens |
| Kleur | Zilver |
| Maat | 125 |
| Zijstukken | Watertrens |
| Mondstuk | Dubbelgebroken |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Dikte | 16 mm |
| Ringmaat | 75 mm |
| Serie | Tornado |
| Gewicht | 194 g |

