Sky Sweet iron Watertrens 145mm
€75
Beschrijving
De ringen bewegen vrij door het mondstuk. Stimuleert kauwen en speekselproductie. Het paard kan niet zo makkelijk op het bit leunen. Het meest voorkomende bittype. Kan knijpen in de mondhoeken als het bit te breed is.
Geen schanierpunten. Gelijkmatige druk over de hele tong. Geen notenkrakereffect, raakt het gehemelte niet. Kan sterk aanvoelen omdat het hele mondstuk tegelijk inwerkt. Voor paarden die stabiele druk nodig hebben.
Geeft een zoete smaak die kauwen en speekselproductie stimuleert. Het oppervlak wordt blauwzwart, dat is normaal. Na gebruik afvegen, droog bewaren.
Informatie
| SKU | BL1050-145 |
|---|---|
| GTIN | 7350184000710 |
| Categorieën | Watertrens |
| Kleur | Zilver |
| Maat | 145 |
| Zijstukken | Watertrens |
| Mondstuk | Recht |
| Materiaal | Sweet iron |
| Dikte | 12 mm |
| Ringmaat | 50 mm |
| Serie | Sky |
| Gewicht | 154 g |

