Ice Rubber Bustrens 135mm
€65
Beschrijving
Vaste, ovale overgangen tussen ringen en mondstuk. Geen risico op knijpen. Ligt rustig zonder te draaien. Gelijkmatig en voorspelbaar contact. Populair bij gevoelige paarden.
Geen schanierpunten. Gelijkmatige druk over de hele tong. Geen notenkrakereffect, raakt het gehemelte niet. Kan sterk aanvoelen omdat het hele mondstuk tegelijk inwerkt. Voor paarden die stabiele druk nodig hebben.
Zacht en flexibel, een van de mildste opties. Dempt druk. Neemt meer ruimte in de mond in.
Informatie
| SKU | BL1083-135 |
|---|---|
| GTIN | 7350184000383 |
| Categorieën | Bustrens |
| Maat | 135 |
| Zijstukken | Bustrens |
| Mondstuk | Recht |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte | 20 mm |
| Ringmaat | 65 mm |
| Serie | Ice |
| Gewicht | 235 g |

