Fetucha Rubber Watertrens 145mm
€39
Beschrijving
De ringen bewegen vrij door het mondstuk. Stimuleert kauwen en speekselproductie. Het paard kan niet zo makkelijk op het bit leunen. Het meest voorkomende bittype. Kan knijpen in de mondhoeken als het bit te breed is.
Recht mondstuk dat meebuigt zonder vast schanierpunt. Gelijkmatige druk zonder notenkrakereffect. Past zich individueel aan. Voor paarden met een laag gehemelte of gevoelige tong.
Zacht en flexibel, een van de mildste opties. Dempt druk. Neemt meer ruimte in de mond in.
Informatie
| SKU | BL1013-145 |
|---|---|
| Categorieën | Watertrens |
| Maat | 145 |
| Zijstukken | Watertrens |
| Mondstuk | Recht buigzaam |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte | 19 mm |
| Ringmaat | 65 mm |
| Serie | Fetucha |
| Gewicht | 220 g |


