Ferro Rubber Pelham 125mm
€39
Beschrijving
Combineert trens en stang in één bit. Bovenste teugel als trens, onderste met hefboomwerking via de armen. Kan met pelhamriem gereden worden. Meer kader en controle. Vereist rustige hand. Gebruikelijk in eventing.
Geen schanierpunten. Gelijkmatige druk over de hele tong. Geen notenkrakereffect, raakt het gehemelte niet. Kan sterk aanvoelen omdat het hele mondstuk tegelijk inwerkt. Voor paarden die stabiele druk nodig hebben.
Zacht en flexibel, een van de mildste opties. Dempt druk. Neemt meer ruimte in de mond in.
Informatie
| SKU | BL1121-125 |
|---|---|
| GTIN | 7350184000000 |
| Categorieën | Pelham bitten |
| Kleur | Zwart |
| Maat | 125 |
| Zijstukken | Pelham |
| Mondstuk | Recht |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte | 20 mm |
| Ringmaat | 35 mm |
| Onderste Schachtmaat | 60 mm |
| Serie | Ferro |

