Falcon Sweet iron Bustrens 105mm
€75
Beschrijving
Vaste, ovale overgangen tussen ringen en mondstuk. Geen risico op knijpen. Ligt rustig zonder te draaien. Gelijkmatig en voorspelbaar contact. Populair bij gevoelige paarden.
Twee schanierpunten met middenstuk verdelen de druk gelijkmatiger. Raakt het gehemelte niet. Milder dan enkel gebroken, onafhankelijke inwerking per zijde. Voor paarden met een laag gehemelte, dikke tong of gevoelige mond.
Geeft een zoete smaak die kauwen en speekselproductie stimuleert. Het oppervlak wordt blauwzwart, dat is normaal. Na gebruik afvegen, droog bewaren.
Informatie
| SKU | BL1034-105 |
|---|---|
| GTIN | 7350184000345 |
| Categorieën | Bustrens |
| Kleur | Zilver |
| Maat | 105 |
| Zijstukken | Bustrens |
| Mondstuk | Dubbelgebroken |
| Materiaal | Sweet iron |
| Dikte | 14 mm |
| Ringmaat | 60 mm |
| Serie | Falcon |
| Gewicht | 269 g |

