Everest Sweet iron RNF bit 105mm
€75
Beschrijving
D-vormige ring met haak onderaan waar de teugel op verschillende posities bevestigd wordt. Bovenaan als gewone trens, lager meer hefboom. Aanpassen aan je paard zonder van bit te wisselen.
Twee schanierpunten met middenstuk verdelen de druk gelijkmatiger. Raakt het gehemelte niet. Milder dan enkel gebroken, onafhankelijke inwerking per zijde. Voor paarden met een laag gehemelte, dikke tong of gevoelige mond.
Geeft een zoete smaak die kauwen en speekselproductie stimuleert. Het oppervlak wordt blauwzwart, dat is normaal. Na gebruik afvegen, droog bewaren.
Informatie
| SKU | BL1033-105 |
|---|---|
| GTIN | 7350184000208 |
| Categorieën | Kimblehook |
| Kleur | Zilver |
| Maat | 105 |
| Zijstukken | RNF bit |
| Mondstuk | Dubbelgebroken |
| Materiaal | Sweet iron |
| Dikte | 14 mm |
| Ringmaat | 80 mm |
| Serie | Everest |
| Gewicht | 434 g |

