Everest Sweet iron Pelham 145mm
€75
Beschrijving
Combineert trens en stang in één bit. Bovenste teugel als trens, onderste met hefboomwerking via de armen. Kan met pelhamriem gereden worden. Meer kader en controle. Vereist rustige hand. Gebruikelijk in eventing.
Twee schanierpunten met middenstuk verdelen de druk gelijkmatiger. Raakt het gehemelte niet. Milder dan enkel gebroken, onafhankelijke inwerking per zijde. Voor paarden met een laag gehemelte, dikke tong of gevoelige mond.
Geeft een zoete smaak die kauwen en speekselproductie stimuleert. Het oppervlak wordt blauwzwart, dat is normaal. Na gebruik afvegen, droog bewaren.
Informatie
| SKU | BL1032-145 |
|---|---|
| GTIN | 7350184000284 |
| Categorieën | Pelham bitten |
| Kleur | Zilver |
| Maat | 145 |
| Zijstukken | Pelham |
| Mondstuk | Dubbelgebroken |
| Materiaal | Sweet iron |
| Dikte | 14 mm |
| Ringmaat | 55 mm |
| Onderste Schachtmaat | 70 mm |
| Gewicht | 442 g |
| Serie | Everest |

