Diva Rubber Watertrens 145mm
€39
Beschrijving
De ringen bewegen vrij door het mondstuk. Stimuleert kauwen en speekselproductie. Het paard kan niet zo makkelijk op het bit leunen. Het meest voorkomende bittype. Kan knijpen in de mondhoeken als het bit te breed is.
Schanierpunt in het midden verdeelt druk over lippen, laden en zijkanten van de tong. Klassiek basisbit met duidelijk signaal. Rijst op in het midden bij druk en kan het gehemelte raken. Bij een laag gehemelte kan dubbel gebroken of recht beter passen.
Zacht en flexibel, een van de mildste opties. Dempt druk. Neemt meer ruimte in de mond in.
Informatie
| SKU | BL1011-145 |
|---|---|
| Categorieën | Bustrens |
| Maat | 145 |
| Zijstukken | Watertrens |
| Mondstuk | Enkelgewrongen |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte | 21 mm |
| Ringmaat | 46x70 mm |
| Serie | Diva |
| Gewicht | 320 g |


