Dakota Sweet iron Bustrens 145mm
€75
Beschrijving
Vaste, ovale overgangen tussen ringen en mondstuk. Geen risico op knijpen. Ligt rustig zonder te draaien. Gelijkmatig en voorspelbaar contact. Populair bij gevoelige paarden.
Geen schanierpunten. Gelijkmatige druk over de hele tong. Geen notenkrakereffect, raakt het gehemelte niet. Kan sterk aanvoelen omdat het hele mondstuk tegelijk inwerkt. Voor paarden die stabiele druk nodig hebben.
Geeft een zoete smaak die kauwen en speekselproductie stimuleert. Het oppervlak wordt blauwzwart, dat is normaal. Na gebruik afvegen, droog bewaren.
Informatie
| SKU | BL1045-145 |
|---|---|
| GTIN | 7350184000185 |
| Categorieën | Bustrens |
| Kleur | Zilver |
| Maat | 145 |
| Zijstukken | Bustrens |
| Mondstuk | Recht |
| Materiaal | Sweet iron |
| Dikte | 14 mm |
| Ringmaat | 65 mm |
| Serie | Dakota |
| Gewicht | 298 g |

