Comet Sweet iron D-Trens 95mm
€75
Beschrijving
D-vormige ringen die plat tegen de wangen liggen. Kan niet door de mond getrokken worden. De vlakke zijde helpt paarden die over de schouder uitvallen. Betrouwbare allrounder.
Twee schanierpunten met middenstuk verdelen de druk gelijkmatiger. Raakt het gehemelte niet. Milder dan enkel gebroken, onafhankelijke inwerking per zijde. Voor paarden met een laag gehemelte, dikke tong of gevoelige mond.
Geeft een zoete smaak die kauwen en speekselproductie stimuleert. Het oppervlak wordt blauwzwart, dat is normaal. Na gebruik afvegen, droog bewaren.
Informatie
| SKU | BL1040-095 |
|---|---|
| GTIN | 7350184000093 |
| Categorieën | D-Trens |
| Kleur | Zilver |
| Maat | 95 |
| Zijstukken | D-Trens |
| Mondstuk | Dubbelgebroken |
| Materiaal | Sweet iron |
| Dikte | 14 mm |
| Ringmaat | 60 mm |
| D-Ring Maat | 60x85 mm |
| Serie | Comet |
| Gewicht | 264 g |

