Charlie Rubber D-Trens 115mm
€79
Beschrijving
D-vormige ringen die plat tegen de wangen liggen. Kan niet door de mond getrokken worden. De vlakke zijde helpt paarden die over de schouder uitvallen. Betrouwbare allrounder.
Recht mondstuk dat meebuigt zonder vast schanierpunt. Gelijkmatige druk zonder notenkrakereffect. Past zich individueel aan. Voor paarden met een laag gehemelte of gevoelige tong.
Zacht en flexibel, een van de mildste opties. Dempt druk. Neemt meer ruimte in de mond in.
Informatie
| SKU | BL1022-115 |
|---|---|
| Categorieën | D-Trens |
| Kleur | Zwart |
| Maat | 115 |
| Zijstukken | D-Trens |
| Mondstuk | Recht buigzaam |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte | 18 mm |
| Ringmaat | 56x70 mm |
| Gewicht | 260 g |
| Serie | Charlie |


