Boss Leren Beval 125mm
€82
Beschrijving
Gehoekte ring die licht hefboomeffect geeft. Goede tussenstap als een trens niet genoeg is maar een pelham overdreven voelt. De ring kan op verschillende posities bevestigd worden.
Geen schanierpunten. Gelijkmatige druk over de hele tong. Geen notenkrakereffect, raakt het gehemelte niet. Kan sterk aanvoelen omdat het hele mondstuk tegelijk inwerkt. Voor paarden die stabiele druk nodig hebben.
Metalen kern omwikkeld met leer. Zacht, warm, dempt druk. Na elk gebruik afspoelen, indien nodig inoliën.
Informatie
| SKU | BL1065-125 |
|---|---|
| GTIN | 7350184000055 |
| Categorieën | Beval & Svivel Bit |
| Kleur | Bruin |
| Maat | 125 |
| Zijstukken | Beval |
| Mondstuk | Recht |
| Materiaal | Leren |
| Dikte | 20 mm |
| Ringmaat | 70 mm |
| Serie | Boss |
| Gewicht | 231 g |

