Baily Rubber Bustrens 145mm
€39
Beschrijving
Vaste, ovale overgangen tussen ringen en mondstuk. Geen risico op knijpen. Ligt rustig zonder te draaien. Gelijkmatig en voorspelbaar contact. Populair bij gevoelige paarden.
Schanierpunt in het midden verdeelt druk over lippen, laden en zijkanten van de tong. Klassiek basisbit met duidelijk signaal. Rijst op in het midden bij druk en kan het gehemelte raken. Bij een laag gehemelte kan dubbel gebroken of recht beter passen.
Zacht en flexibel, een van de mildste opties. Dempt druk. Neemt meer ruimte in de mond in.
Informatie
| SKU | BL1012-145 |
|---|---|
| Categorieën | Bustrens |
| Maat | 145 |
| Zijstukken | Bustrens |
| Mondstuk | Enkelgewrongen |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte | 23 mm |
| Ringmaat | 65 mm |
| Serie | Baily |
| Gewicht | 220 g |


