Carlo Sötmalm Fasta ringar 145mm
699 kr
Beskrivning
Information
| SKU | BL1217-145 |
|---|---|
| Kategorier | Fasta ringar |
| Färg | Silver |
| Storlek | 145 mm |
| Sidodel | Fasta ringar |
| Mundel | Tredelad |
| Material | Sötmalm |
| Tjocklek | 10 mm |
| Ringstorlek | 55 mm |
| Serie | Carlo |

