Comet Sweet iron Fullcheek 95mm
€75
Description
Information
| SKU | BL1042-095 |
|---|---|
| GTIN | 7350184000161 |
| Categories | Full cheek |
| Color | Silver |
| Size | 95 |
| Side piece | Fullcheek |
| Mouth part | Double jointed |
| Material | Sweet iron |
| Fullcheek Length | 130 mm |
| Thickness | 12 mm |
| Ring Size | 45 mm |
| Weight | 252 g |
| Series | Comet |

