Comet Sweet iron D-Bit 95mm
€75
Description
Information
| SKU | BL1040-095 |
|---|---|
| GTIN | 7350184000093 |
| Categories | D-bit |
| Color | Silver |
| Size | 95 |
| Side piece | D-Bit |
| Mouth part | Double jointed |
| Material | Sweet iron |
| Thickness | 14 mm |
| Ring Size | 60 mm |
| D-Ring Size | 60x85 mm |
| Series | Comet |
| Weight | 264 g |

