Valentino Sweet iron Loose rings 95mm
€75
Description
Information
| SKU | BL1037-095 |
|---|---|
| GTIN | 7350184000864 |
| Categories | Loose rings |
| Color | Silver |
| Size | 95 |
| Side piece | Loose rings |
| Mouth part | Double jointed |
| Material | Sweet iron |
| Thickness | 14 mm |
| Ring Size | 60 mm |
| Series | Valentino |
| Weight | 169 g |

