Redrum Sweet iron Fullcheek 145mm
€39
Description
Information
| SKU | BL1021-145 |
|---|---|
| Categories | Full cheek |
| Color | Silver |
| Size | 145 |
| Side piece | Fullcheek |
| Mouth part | Double jointed |
| Material | Sweet iron |
| Thickness | 23 mm |
| Upper Shank Size | 122 mm |
| Ring Size | 50 mm |
| Weight | 275 g |
| Series | Redrum |


