Fetucha Rubber Loose rings 145mm
€39
Description
Information
| SKU | BL1013-145 |
|---|---|
| Categories | Loose rings |
| Size | 145 |
| Side piece | Loose rings |
| Mouth part | Straight bendable |
| Material | Rubber |
| Thickness | 19 mm |
| Ring Size | 65 mm |
| Weight | 220 g |
| Series | Fetucha |


