Touch Leather Fullcheek 145mm
€89
Description
Information
| SKU | BL1145-145 |
|---|---|
| GTIN | 7350184001670 |
| Categories | Full cheek |
| Color | Brown |
| Size | 145 |
| Side piece | Fullcheek |
| Mouth part | Straight |
| Material | Leather |
| Fullcheek Length | 155 mm |
| Thickness | 16 mm |
| Ring Size | 45 mm |
| Series | Touch |

