Touch Leather D-Bit 145mm
€82
Description
Information
| SKU | BL1057-145 |
|---|---|
| GTIN | 7350184000840 |
| Categories | D-bit |
| Color | Brown |
| Size | 145 |
| Side piece | D-Bit |
| Mouth part | Straight |
| Material | Leather |
| Thickness | 16 mm |
| Ring Size | 70 mm |
| D-Ring Size | 70x80 mm |
| Series | Touch |
| Weight | 325 g |

