Charlie Stainless steel D-rings 115mm
€79
Description
Information
| SKU | BL1022-115 |
|---|---|
| Categories | D-bit |
| Color | Silver |
| Size | 115 |
| Side piece | D-rings |
| Mouth part | Double jointed |
| Material | Stainless steel |
| Thickness | 18 mm |
| Ring Size | 56x70 mm |
| Weight | 260 g |
| Series | Charlie |


