Boss Leather Beval 125mm
€82
Description
Information
| SKU | BL1065-125 |
|---|---|
| GTIN | 7350184000055 |
| Categories | Beval & Swivel Bit |
| Color | Brown |
| Size | 125 |
| Side piece | Beval |
| Mouth part | Straight |
| Material | Leather |
| Thickness | 20 mm |
| Ring Size | 70 mm |
| Series | Boss |
| Weight | 231 g |

