Tornado Stainless steel Loose rings 125mm
DKK 339
Description
Information
| SKU | BL1073-125 |
|---|---|
| GTIN | 7350184000789 |
| Categories | Loose rings |
| Color | Silver |
| Size | 125 |
| Side piece | Loose rings |
| Mouth part | Double jointed |
| Material | Stainless steel |
| Thickness | 16 mm |
| Ring Size | 75 mm |
| Series | Tornado |
| Weight | 194 g |

