Tornado Stainless steel D-Bit 145mm
DKK 339
Description
Information
| SKU | BL1072-145 |
|---|---|
| Categories | D-bit |
| Color | Silver |
| Size | 145 |
| Side piece | D-Bit |
| Mouth part | Double jointed |
| Material | Stainless steel |
| Thickness | 16 mm |
| Ring Size | 65 mm |
| D-Ring Size | 65x75 mm |
| Series | Tornado |
| Weight | 330 g |

