Snowman Leather Loose rings 145mm
DKK 619
Description
Information
| SKU | BL1068-145 |
|---|---|
| Categories | Loose rings |
| Color | Brown |
| Size | 145 |
| Side piece | Loose rings |
| Mouth part | Double jointed |
| Material | Leather |
| Thickness | 20 mm |
| Ring Size | 70 mm |
| Series | Snowman |
| Weight | 230 g |

