Sky Sweet iron Loose rings 145mm
DKK 479
Description
Information
| SKU | BL1050-145 |
|---|---|
| GTIN | 7350184000710 |
| Categories | Loose rings |
| Color | Silver |
| Size | 145 |
| Side piece | Loose rings |
| Mouth part | Straight |
| Material | Sweet iron |
| Thickness | 12 mm |
| Ring Size | 50 mm |
| Weight | 154 g |
| Series | Sky |

