Royal Sweet iron Fullcheek 145mm
DKK 479
Description
Information
| SKU | BL1071-145 |
|---|---|
| Categories | Full cheek |
| Color | Silver |
| Size | 145 |
| Side piece | Fullcheek |
| Mouth part | Double jointed |
| Material | Sweet iron |
| Fullcheek Length | 145 mm |
| Thickness | 14 mm |
| Ring Size | 60 mm |
| Weight | 353 g |
| Series | Royal |

