Limited Sweet iron D-Bit 145mm
DKK 479
Description
Information
| SKU | BL1029-145 |
|---|---|
| GTIN | 7350184000406 |
| Categories | D-bit |
| Color | Silver |
| Size | 145 |
| Side piece | D-Bit |
| Mouth part | Barrel |
| Material | Sweet iron |
| Thickness | 14 mm |
| Ring Size | 60 mm |
| D-Ring Size | 60x85 mm |
| Series | Limited |
| Weight | 286 g |

