Diva Rubber Loose rings 145mm
DKK 279
Description
Information
| SKU | BL1011-145 |
|---|---|
| Categories | Eggbutt |
| Size | 145 |
| Side piece | Loose rings |
| Mouth part | Single jointed |
| Material | Rubber |
| Thickness | 21 mm |
| Ring Size | 46x70 mm |
| Series | Diva |
| Weight | 320 g |


