Dakota Sweet iron Loose rings 135mm
DKK 479
Description
Information
| SKU | BL1046-135 |
|---|---|
| GTIN | 7350184000178 |
| Categories | Loose rings |
| Color | Silver |
| Size | 135 |
| Side piece | Loose rings |
| Mouth part | Straight |
| Material | Sweet iron |
| Thickness | 14 mm |
| Ring Size | 65 mm |
| Weight | 251 g |
| Series | Dakota |

