Boss Leather Fullcheek 145mm
DKK 619
Description
Information
| SKU | BL1067-145 |
|---|---|
| Categories | Full cheek |
| Color | Brown |
| Size | 145 |
| Side piece | Fullcheek |
| Mouth part | Straight |
| Material | Leather |
| Fullcheek Length | 145 mm |
| Thickness | 20 mm |
| Ring Size | 50 mm |
| Weight | 228 g |
| Series | Boss |

