Blue Stainless steel Loose rings 145mm
DKK 339
Description
Information
| SKU | BL1015-145 |
|---|---|
| Categories | Eggbutt |
| Color | Silver |
| Size | 145 |
| Side piece | Loose rings |
| Mouth part | Double jointed |
| Material | Stainless steel |
| Thickness | 14 mm |
| Ring Size | 50x72 mm |
| Weight | 350 g |
| Series | Blue |


