Blanco Stainless steel Fullcheek 135mm
DKK 339
Description
Information
| SKU | BL1074-135 |
|---|---|
| GTIN | 7350184000024 |
| Categories | Full cheek |
| Color | Silver |
| Size | 135 |
| Side piece | Fullcheek |
| Mouth part | Single jointed |
| Material | Stainless steel |
| Fullcheek Length | 150 mm |
| Thickness | 16 mm |
| Ring Size | 60 mm |
| Weight | 323 g |
| Series | Blanco |

