Bella Sweet iron Loose rings 125mm
DKK 479
Description
Information
| SKU | BL1069-125 |
|---|---|
| GTIN | 7350184000017 |
| Categories | Loose rings |
| Color | Silver |
| Size | 125 |
| Side piece | Loose rings |
| Mouth part | Single jointed |
| Material | Sweet iron |
| Thickness | 14 mm |
| Ring Size | 70 mm |
| Weight | 217 g |
| Series | Bella |

